Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шаровечківська громада» (код ЄДРПОУ: 04403918) був реорганізований і увійшов до складу Хмельницької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Шаровечківська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Хмельницької громади

Секретар ради

Я, Глібко Інна Сигізмундівна, 08.01.1968 року народження, українка, народилась в селі Полтавка Московського району, Киргизстан в сім’ї вчителів.

Освіта:

 • Після закінчення Шаровечківської ЗОШ в 1984 році поступила навчатися в Хмельницький технікум радянської торгівлі і навчалась до червня 1986 року.

Місце роботи, посада:

 • Після завершення навчання у Хмельницький технікум радянської торгівлі, направлена працювати в Хмельницьке об'єднання «Промтовари» магазин «Молодіжна мода» продавцем, де пропрацювала до 1993 року.
 • З серпня 1993 року по травень 1995 року – зав. бібліотекою с.Шаровечка.
 • В травні 1995 року була обрана секретарем Шаровечківської сільської ради, де працюю по теперішній час.
 • У 1995-1998, 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2015, 2015-2018 рр. обиралась депутатом Шаровечківської сільської ради.

Нагороди:

 • У 2007 році нагороджена Почесною грамотою голови Хмельницької районної державної адміністрації та Голови Хмельницької районної ради «За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток політичної, економічної, соціальної, культурної сфери району та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру».
 • У 2007 році нагороджена Почесною грамотою Хмельницької районної ради «За сумлінну працю, значний внесок у розвиток громад та з нагоди Дня місцевого самоврядування».
 • У 2008 року нагороджена почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації «За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування».
 • У 2009 році нагороджена Дипломом Хмельницької районної державної адміністрації та Хмельницької районної ради «За багатолітню, сумлінну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Хмельницького району з нагоди 18-ї річниці Незалежності України» та представлено на дошці пошани Хмельницького району.
 • У 2009 році нагороджена грамотою Державного архіву Хмельницької області «За вагомий внесок в організацію діловодства та архівної справи, сумлінне виконання службових обов’язків і досягнуті успіхи в ході огляду-конкурсу діловодства і архівної справи в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування».
 • У 2011 році нагороджена Подякою Хмельницької обласної ради «За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Хмельниччини, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, утвердження української державності та з нагоди 20-ї річниці Незалежності України».
 • У 2016 нагородження Подякою Хмельницької обласної ради «За багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, зміцнення конституційних засад української державності, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди Дня Конституції України».
 • У 2017 році нагороджена грамотою Хмельницької обласної ради «За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування на Хмельниччині, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного, культурного розвитку області та з нагоди Дня місцевого самоврядування».

Не судима, приводів в міліцію не було.

Сімейний стан: одружена.

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано